Акцент - на якість
Працевлаштованих випускників
Починаючи з жовтня 2014 р., ще будучи студентом, працював на посаді техніка 2 категорії, а з серпня 2015 р. – інженером в Державній лабораторії з контролю якості лікарських засобів Інституту фармакології та токсикології НАМН України. Я потрапив у дуже професіональний та дружній колектив. Моя робота полягає у дослідженні лікарських засобів за різними показниками. Аналіз препаратів виконується переважно на рідинних хроматографах та спектрофотометрі.
Перш за все стали у нагоді отримані знання з методів досліджень у біотехнології. Також роки проведені в університеті навчили долати труднощі, якими б вони не були, і зробили мене більш терплячою та наполегливою людиною.
Романюк Євген
випуск '12, спеціальність "Фармацевтична біотехнологія"
У 2020 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Фармацевтична біотехнологія»).
Дипломну роботу на тему «Перспективи впровадження противірусних препаратів» виконала під керівництвом к.т.н., доц. Воронцова О.О.
Нині (лютий 2020 р.) працюю техніком-технологом з наповнення ампул цеху №5 АТ «Фармак».
Кір’ян Тетяна Леонідівна
У 2020 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Промислова біотехнологія»).
Дипломний проект на тему «Технологічні особливості отримання β-галактозидази за допомогою психрофільних мікроорганізмів» виконала під керівництвом доц., к.т.н. Стабнікової О.В.
Нині (лютий 2020 р.) працюю фармацевтом в мережі аптек «Домашня аптечка»
Курченко Ірина Віталіївна
За роки навчання в університеті, я зрозуміла, що кваліфікація біотехнолога передбачає високий рівень спеціальних наукових знань, широкий кругозір в галузі сучасних досягнень світової науки, високу майстерність експериментатора, оригінальність наукової думки. І тільки «симбіоз знань» дозволить у майбутньому досягти значних результатів. Стандарти високі, але й перспективи кар’єри чудові. Хочу сказати, що викладачі готують професійних спеціалістів для біотехнологічної галузі, на яких завжди є попит у роботодавців. А це не аби що, коли така підготовка підкріплена 50-річним досвідом роботи! Дякую викладачам за якісну освіту і отримані знання, які я з гордістю використовую у своїй роботі. Також, я дуже вдячна керівнику дипломного проекту Воронцову Олександру Олександровичу за підтримку та віру в мене.
Ведмідь Олена
випуск '15, спеціальність «Фармацевтична біотехнологія»
У 2020 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Фармацевтична біотехнологія»).
Дипломну роботу на тему «Перспективи впровадження противірусних препаратів» виконала під керівництвом к.т.н., доц. Воронцова О.О.
Нині (лютий 2020 р.) працюю техніком-технологом з наповнення ампул цеху №5 АТ «Фармак».
Чижова Оксана
випуск '16, спеціальність «Фармацевтична біотехнологія»
У 2020 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра з відзнакою зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Фармацевтична біотехнологія»).
Починаючи з третього курсу, на базі кафедри біотехнології і мікробіології виконувала науково-дослідну роботу, за результатами якої було опубліковано 4 статті в наукових журналах та 15 тез у матеріалах конференцій. Отримала диплом ІІІ ступеня за спеціальністю «Біологія» за представлену роботу на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт та сертифікат за успішну постерну доповідь на V науково-практичній конференції «Наука та сучасне фармацевтичне виробництво» Школи молодих науковців АТ «Фармак».
Дипломну роботу на тему «Біоактивні пептиди молозива як складові компоненти потенційного поліфункціонального парафармацевтика» виконала під керівництвом к.б.н., доц. Лич Інни Валентинівни.
Нині (лютий 2020 р.) працюю фахівцем з підготовки досьє відділу реєстрації АТ «Фармак».
Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?
Будучи на 4 курсі мені пощастило взяти участь у школі молодих вчених АТ «Фармак», де я мала можливість побачити наукові здобутки працівників підприємства. Після даної конференції мені хотілось познайомитись із АТ «Фармак» ближче, тому першим місцем практики став саме «Фармак». Після успішного проходження практики на 4 та 5 курсі на підприємстві АТ «Фармак» працівники HR запропонували мені декілька вакансій, серед який я обрала найкращу для мене.
Які вимоги висувають до претендентів на роботу?
Перш за все при прийомі на роботу потрібні знання по спеціальності, крім цього не менш важливим є вміння комунікації та стресостійкості. Дуже ціниться при працевлаштуванні також грамотність, здатність одночасної обробки великих обсягів інформації, володіння іноземними мовами, участь у наукових проектах та громадському житті факультету.
Чи не шкодуєте ви про вибір професії?
Про свій вибір професії не шкодую, тому що дана професія є досить цікавою та різноманітною, відкриваючи при цьому широкі перспективи в багатьох галузях промисловості, як в Україні, так і за її межами.
Ваші побажання нашим студентам і співробітникам кафедри!
Студентам хочеться побажати максимально реалізувати себе в житті, при цьому не зупинятись на досягнутому та саморозвиватись.
Викладачам кафедри хочеться від серця подякувати за підтримку та терпіння, за допомогу у всіх починаннях та за те, що зробили з нас висококваліфікованих спеціалістів!